EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA! PACZKA W 3 DNI U CIEBIE.

  • Tunel 0 zł
  • Jednorazowy koszt dostawy 25 zł
  • Bezpieczne zakupy

Indywidualne wzory tła

Na życzenie istnieje możliwośc wykonania indywidualnego projektu tła fotograficznego. Jeśli w naszym wzorniku nie odnalazłeś żadnego interesującego Cię tła, wyślij do nas zapytanie z opisem wzoru który chciałbyś stworzyć. W e-mailu z wytycznymi ujmij wszelkie szczegóły charkteryzujące poszukiwany wzór tła. Po zapoznaniu się z wiadomością odpowiemy czy będziemy w stanie przygotować wymagany projekt tła.

Wszystkie wzory przygotowywane są na potrzeby wydruku o wysokiej rozdzielczości tak aby uzyskać odpowiednią czytelność tła. W przypadku wykonania wzoru wektorowego uzyskamy idelaną czytelność poszczególnych elementów na wydruku dla każdego wymiaru tła. Gdy do wykonania projektu użyjemy grafiki rastrowej, dobierzemy jej parametry do konkretnego wymiaru, tak aby strata jakośći przy skalowaniu lub powielaniu była minimalna.

Dlaczego wybrać indywidualny wzór tła? Tło fotograficzne przygotowane na zlecenie pozwala na stworzenie wzoru jakiego nie znajdziemy w standardowej ofercie. Indywidualne tło ułatwia tworzenie niepowtarzalnych zdjęć podczas sesji fotograficznych.

Wykonujemy także indywidualne tła do fotobudki pod eventy. Tła typu "ścianka celebrytów" z powielonym logotypem bądź powielonymi logotypami idelanie nadają się na imprezy firmowe czy eventy o konkretnej tematyce. Wykonujemy tła do fotobudek oraz innych automatów zdjęciowych. Podczas wykonywania tła istnieje możliwość spersonalizowania wymiaru nadającego się idealnie pod konkretne urządzenie.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą na przygotowanie indywidualnego tła wyślij zapytanie na kontakt@swiat-tla.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl