EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA! PACZKA W 3 DNI U CIEBIE.

  • Tunel 0 zł
  • Jednorazowy koszt dostawy 25 zł
  • Bezpieczne zakupy

Ważna informacja!
Odcień tła może się różnić w odniesieniu do wizualizacji prezentowanej na monitorze lub urządzeniu mobilnym ze względu na barwę matrycy monitora/wyświetlacza, kalibrację monitora/wyświetlacza, profile kolorów aktywne na danym urządzeniu, materiał podkładowy na którym wykonany jest zadruk, barwę oświetlenia użytego w studio czy parametry zadane na aparacie fotograficznym.
Prosimy o przemyślane zakupy.

Sport

Tło fotograficzne football I Tło fotograficzne football I
Producent: Świat Tła
Cena brutto: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
zobacz więcej
Tło fotograficzne football II Tło fotograficzne football II
Producent: Świat Tła
Cena brutto: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
zobacz więcej

Tła fotograficzne Sportowe, tła do zdjęć o tematyce sportowej

W zakładce Sport znajdziesz tła fotograficzne z akcentem sportowym. Tła fotograficzne z imitacją stadionu piłkarskiego to idealne tło dla każdego fana piłki nożnej. Umiejętnie wykonane zdjęcia na tle fotograficznym o tematyce piłkarskiej dają bardzo realistyczny efekt.

 

Ważna informacja!
Odcień tła do zdjęć może się różnić w odniesieniu do wizualizacji prezentowanej na monitorze lub urządzeniu mobilnym ze względu na barwę matrycy monitora/wyświetlacza, kalibrację monitora/wyświetlacza, profile kolorów aktywne na danym urządzeniu, materiał podkładowy na którym wykonany jest zadruk, barwę oświetlenia użytego w studio czy parametry zadane na aparacie fotograficznym.
Prosimy o przemyślane zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl