EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA! PACZKA W 3 DNI U CIEBIE.

  • Tunel 0 zł
  • Jednorazowy koszt dostawy 25 zł
  • Bezpieczne zakupy

Ważna informacja!
Odcień tła może się różnić w odniesieniu do wizualizacji prezentowanej na monitorze lub urządzeniu mobilnym ze względu na barwę matrycy monitora/wyświetlacza, kalibrację monitora/wyświetlacza, profile kolorów aktywne na danym urządzeniu, materiał podkładowy na którym wykonany jest zadruk, barwę oświetlenia użytego w studio czy parametry zadane na aparacie fotograficznym.
Prosimy o przemyślane zakupy.

Indywidualne

Tło fotograficzne dowolny kolor z palety cmyk Tło fotograficzne dowolny kolor z palety cmyk
Producent: Świat Tła
Cena brutto: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
zobacz więcej
Tło fotograficzne indywidualny z pliku powierzonego Tło fotograficzne indywidualny z pliku powierzonego
Producent: Świat Tła
Cena brutto: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
zobacz więcej

Indywidualne tła fotograficzne, indywidualne tła do zdjęć

Indywidualne tła fotograficzne to propozycja dla fotografów tworzących swoje własne kompozycje tła fotograficznego. Możesz dostarczyć nam swój własny plik produkcyjny z którego wykonamy dla Ciebie tło do zdjęć. Możliwe jest wyprodukowanie indywidualnego tła winylowego lub tła płóciennego. Plik produkcyjny powinien być przygotowany według naszych wytycznych aby maszyna drukująca poprawnie przeczytała właściwości zapisane w pliku cyfrowym. Aby poznać wszelkie wytyczne dotyczące wymagań parametrów pliku skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy również możliwość wykonania tła jednokolorowego z palety CMYK. Wystarczy, że podasz nam składowe procentowe koloru w przestrzeni C/M/Y/K a my bazując na tych informacjach wydrukujemy dla Ciebie jednokolorowe tło do zdjęć. Jednokolorowe tła winylowe to dobra alternatywa dla tła kartonowego, które bardzo szybko się niszczy i wymaga wymiany. Tła winylowe są wytrzymałe z przeznaczeniem do wielokrotnego użytku.

Ważna informacja!
Odcień tła do zdjęć może się różnić w odniesieniu do wizualizacji prezentowanej na monitorze lub urządzeniu mobilnym ze względu na barwę matrycy monitora/wyświetlacza, kalibrację monitora/wyświetlacza, profile kolorów aktywne na danym urządzeniu, materiał podkładowy na którym wykonany jest zadruk, barwę oświetlenia użytego w studio czy parametry zadane na aparacie fotograficznym.
Prosimy o przemyślane zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl