EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA! PACZKA W 3 DNI U CIEBIE.

  • Tunel 0 zł
  • Jednorazowy koszt dostawy 25 zł
  • Bezpieczne zakupy

Cennik

Cena tła fotograficznego uzależniona jest od różnych czynników, natomiast dwoma głównymi są rozmiar tła oraz materiał podkładowy, na którym tło zostało wykonane. Wybrany materiał podkładowy ma znaczący wpływ na charakterystykę tła co przekłada się na jego ostateczną cenę. Tło winylowe będzie sporo tańsze od tła płóciennego w tym samym rozmiarze.

Zmiany w cenie wynikają z właściwości wspomnianych materiałów. Tło winylowe jest wykonane z elastycznego i trwałego tworzywa pcv, co sprawia, że jest łatwe do utrzymania w czystości i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Tło winylowe to bardzo popularny wybór wśród większości fotografów, zwłaszcza tych, którzy często zmieniają lokalizację w której będzie wykonywana sesja zdjęciowa. Wynika to z faktu, że tła winylowe można łatwo zwinąć i transportować w tulei kartonowej. Jeśli chodzi o tło płócienne jest wykonane z tkaniny (z dodatkiem bawełny), co daje mu bardziej naturalny wygląd, ale jednocześnie wymaga większej uwagi i pielęgnacji, aby utrzymać je w dobrym stanie. Wyższe koszty produkcji materiałów podkładowych powodują, że tło płócienne z reguły jest sporo droższe od tła winylowego.

Z kolei rodzaj wykończenia tła jaki oferujemy, nie wpływa na ostateczną cenę produktu. Zatem czy tło będzie docięte na wymiar, wykończone rozbiegiem 12cm lub tunelem (kieszenią) o średnicy 5cm cena produktu pozostaje niezmieniona. Wybór wykończenia tła fotograficznego zależy głównie od preferencji fotografa i samego sposobu montażu tła do zdjęć.

Należy również wspomnieć, że oprócz rozmiaru i materiału podkładowego pojawiają się również inne parametry, które mogą wpłynąć na ostateczną cenę tła fotograficznego. Jeśli oferowane tło fotograficzne jest jednym z elementów zestawu, który zawiera na przykład zestaw do zawieszania tła, lampy stanowiące oświetlenie lub inne dodatkowe akcesoria, to cena może być wyższa.

Reasumując, cena tła fotograficznego jest przede wszystkim uzależniona od rozmiaru i materiału podkładowego. Rodzaj wybranego tła, czy to tła winylowego lub tła płóciennego ma kluczowy wpływ na jego ostateczną cenę, głównie ze względu na znaczące różnice we właściwościach i kosztach produkcji tych dwóch materiałów. Należy tutaj powtórzyć, że sposób wykończenia tła nie wpływa na jego ostateczną cenę, pozostając kwestią preferencji estetycznych lub stylu montażu.

Jeśli chcesz sprawdzić cenę tła fotograficznego wybierz interesujący Cię wzór z naszego wzornika, udaj się na kartę produktu ze szczegółami, a następnie wybierz po kolei wszystkie trzy opcje: 1. Rozmiar tła, 2. Rodzaj materiału, 3. Rodzaj wykończenia. Po wybraniu wszystkich trzech parametrów cena zmieni się dynamicznie. Jeśli nie wybierzesz wszystkich wymaganych opcji cena pozostanie niezmieniona w ustawieniu domyślnym dla najmniejszego rozmiaru tła. Podczas sprawdzania ceny dla poszczególnego rozmiaru tła należy ponownie wybrać wszystkie wymagane 3 opcje aby cena mogła się odświeżyć dynamicznie.

 

Zobacz TŁA FOTOGRAFICZNE

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl